Parakstīties uz ziņām

Piegādātājiem

Veikals preZent - Dāvanu Galerija ir vienmēr atvērts sadarbībai ar jauniem ražotājiem un piegādātājiem. Uz doto brīdi mūsu sadarbības ģeogrāfija aptver ne tikai Eiropas valstis (Austrija, Vācija, Polija, Lielbritānija, Itālija, Čehija, Zviedrija un citas), bet arī ASV un Āzijas valstis. Ja jums ir interesantas, unikālas un oriģinālas preces, mēs labprāt ar jums sadarbosies, lai kurā pasaules valstī jūs nebūtu. Nosūtiet mums jūsu piedāvājumu uz , un mēs noteikti ar jums sazināsimies.

Potenciāliem partneriem – daži vārdi par mums:
Dāvanu veikals preZent - Dāvanu Galerija atrodas Latvijā, tās galvaspilsētas Rīgas pašā centrā. Neskatoties uz to, ka veikals tika atvērts salīdzināmi nesen, tas jau paspējis iegūt pircēju mīlestību un atzinību.
Mūsu mērķis – kvalitatīvo preču plašs sortiments, jo gribam būt vienādi lietderīgi jebkuram patērētājam. Tieši tāpēc uz 100 m2 tiek izvietota tik dažāda produkcija: no ne pārāk dārgām figūriņām un statuetēm līdz roku darba porcelāna ražojumiem, no galda spēlēm līdz interesantiem gadžetiem. Fotogrāfiju rāmīši un albumi, svečturi un trauki, pulksteņi un ādas izstrādājumi, kā arī daudz kas cits lieliski harmonē mūsu veikalā.
Bet neskatoties uz to, cik plašs ir esošs sortiments, mūsu mērķis ir neapstāties pie sasniegtā, un, ja jūsu produkcija varētu būt interesanta mūsu pircējiem kā dāvana, mēs būsim priecīgi to redzēt mūsu plauktos!

Mūsu kontaktdati:
Uzņemuma nosaukums: SIA "PORTS IT"
PVN maksātāja Nr: LV 40003739892
Juridiskā adrese (dokumentācijai un korespondencei):
Rīga. Latvija. Lielvārdes iela 103-63. LV-1084
Veikala adrese (krāvu sūtīšanai):
Rīga. Latvija. Bruninieku 43 к1. LV -1011. SIA "PORTS IT" - Veikals preZent
E-mail:
Kontakttālrunis:  +371 29117132
Fakss: +371 67572772